Aktywna forma szkolenia Gospodarka Magazynowa

Share
Logistyka magazynowa
Logistyka magazynowa

Doświadczenie i opinie uczestników szkoleń B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa wskazują, że nawet „twarde szkolenie” z zakresu logistyki można poprowadzić w sposób ciekawy, inspirujący i angażujący w pracę uczestników zajęć. W połowie listopada nasz trener Pan dr Bogdan Kroker poprowadził szkolenie otwarte z tematu „Gospodarka magazynowa. Zarządzanie magazynem i logistyka magazynowa”.

W celu zebrania opinii i informacji zwrotnej poprosiliśmy uczestników zajęć o wypełnienie pod koniec szkolenia ankiety oceniającej wartość i przebieg zajęć z logistyki magazynowej. Uczestnicy zgodnie ocenili szkolenie i trenera na 5,00 – najwyższą możliwą ocenę w trzech kryteriach – wiadomości, przygotowania do zajęć, sposobu ich prowadzenia.

Wystawione „piątki” uzasadniali m.in. tak:

„Dokładne przedstawienie opisywanych zagadnień. W razie pytań lub niejasności skrupulatne wytłumaczenie tematu”,

„Teoria poparta praktyką. Wiedza trenerska teoretyczna poparta ćwiczeniami i przykładami praktycznymi”.

Osoby biorące udział w szkoleniu jednoznacznie zadeklarowały, że szkolenie z gospodarki magazynowej spełniło ich oczekiwania a nabytą podczas zajęć wiedzę i umiejętności wykorzystają w pracy zawodowej.

Dzięki przeprowadzonej ankiecie wiemy również, co w ciągu dwóch dni szkolenia najbardziej spodobało się jego uczestnikom:

„Ciekawa forma prowadzenia wykładu, przedstawienie prezentacji w formie slajdów bardzo jasno i czytelnie”,

„Przytaczanie prawdziwych sytuacji logicznych i magazynowych”.

Panu dr Bogdanowi Krokerowi gratulujemy wysokiej oceny szkolenia. Dziękujemy również uczestnikom za dwa dni spędzone wspólnie w naszym Centrum Konferencyjnym. Wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji logistycznych zapraszamy do zapoznania się z zawartością merytoryczną szkoleń oferowanych w dziale „szkolenia logistyka„. Nasze szkolenia otwarteszkolenia zamknięte są do Państwa dyspozycji.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook