Jak pozyskać klienta?

Share
Szkolenie prospecting
Szkolenie prospecting

Prospectingowi, czyli procesowi pozyskiwania nowego klienta przez handlowca było poświęcone w całości szkolenie „Pozyskiwanie klientów (Prospecting). Szkolenie handlowe”, które przeprowadził 20 grudnia Pan Paweł Wojciechowski trener praktyk biznesu B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Kończąc szkolenie poprosiliśmy uczestników o udzielenie informacji zwrotnej w ankiecie. Osoby biorące udział w szkoleniu oceniły w skali 1-5 wiadomości przekazane podczas warsztatu, przygotowanie trenera do szkolenia i sposób jego prowadzenia. Przeprowadzona ankieta była anonimowa i dobrowolna, co naszym zdaniem gwarantuje szczerość wypowiedzi i wystawionych ocen.

 

Miło nam poinformować, że Pan Paweł Wojciechowski został bardzo wysoko oceniony – średnia 4,83, w tym sposób prowadzenia szkolenia – najwyższa nota – 5,00.

Uczestnicy tak uzasadniali wystawione oceny szkolenia:

„Profesjonalizm zajęć”,

„Trener bardzo kompetentny, dużo przykładów”,

„Konkretnie, na temat. Dobry przekaz”,

„Odświeżenie wiedzy n.t. sprzedaży i typów osobowości”,

„Urozmaicony sposób prowadzenia zajęć”,

„Ciekawy wykład, dużo wniesie w moją pracę i życie”.

Wszyscy uczestnicy szkolenia zgodnie stwierdzili, że wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie warsztatu wykorzystają w swojej pracy zawodowej a samo szkolenie z prospectingu polecają innym osobom zatrudnionym w ich firmach.

W ankietach zadaliśmy również pytanie dotyczące tego, co najbardziej podobało się uczestnikom w szkoleniu. Z odpowiedzi dowiedzieliśmy się, że:

„przykłady, ćwiczenia”,

„ćwiczenia”,

„sposób prowadzenia”,

„praktyczne podejście do tematu”.

Cieszy nas fakt, że szkolenie z pozyskiwania klientów spełniło oczekiwania osób biorących w nim udział, rozwinęło ich umiejętności i podniosło poziom wiedzy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji z technik sprzedaży na szkolenia sprzedażowe prowadzone przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa, jako szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte.

(Visited 19 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook