KGHM Zanam klientem referencyjnym B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa

Share
Referencje KGHM ZANAM dla B&O NAVIGATOR
Referencje KGHM ZANAM dla B&O NAVIGATOR

Z przyjemnością prezentujemy referencje uzyskane od naszego klienta – KGHM ZANAM S.A. – po zrealizowaniu projektu szkoleniowego rozwijającego kompetencje managerskie kadry zarządzającej zespołami produkcyjnymi.

„Niniejszym potwierdzamy, że B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. przeprowadziła na zlecenie KGHM ZANAM S.A. projekt szkoleniowy „Zarządzanie Zespołem Produkcyjnym. Szkolenie dla Brygadzistów i Mistrzów”.

Projekt realizowany był w ramach pięciu sesji sesji dwudniowych warsztatów dostosowanych do potrzeb naszych pracowników oraz wymogów branży. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny, a prowadzący je trener zaprezentował wiele cennych wskazówek i rozwiązań, przydatnych naszym pracownikom w codziennej pracy.

W związku z powyższym rekomendujemy B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. jako kompetentnego oraz odpowiedzialnego partnera w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń dla pracowników.

Z poważaniem,

Dyrektor Wydziału Marketingu, Handlu i Public Relations

Małgorzata Sobków”

Zapraszamy do zapoznania się z programami szkoleń dedykowanych firmom produkcyjnym. Znajdziecie je w dziale „szkolenia lean manufacturing” na stronie B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

(Visited 22 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook