Logistyczna obsługa klienta – referencje ze szkolenia

Share
Logistyczna obsługa klienta
Logistyczna obsługa klienta

Chcemy zaprezentować Państwu referencje Klienta B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa ze szkolenia zamkniętego „Logistyczna obsługa klienta” przeprowadzonego dla działu obsługi klienta VNH Fabryka Grzejników / Rettig Heating Sp. z o.o..

„W dniach 11-12 grudnia 2015 pracownicy działu Obsługi Klienta firmy Rettig Heating Sp. z o.o. w Wałczu korzystali z usług szkoleniowych firmy B&O Navigator.

Szkolenie zamknięte o temacie „Logistyczna Obsługa Klienta” odbyło się w Hotelu Baltic Plaza w Kołobrzegu. Trener szkolenia Pan Krzysztof Wiak przeprowadził szkolenie w sposób profesjonalny i fachowy. Wysokie przygotowanie merytoryczne oraz przekazanie wiedzy odbyło się w bardzo interesujący, popart przykładami i ćwiczeniami, sposób.

Pracownicy naszej firmy wyjechali ze szkolenia bogatsi o cenną wiedzę i wskazówki dotyczące logistycznej obsługi klienta. Uważam, że firma B&O NAVIGATOR jest rzetelną, profesjonalną i odpowiedzialną firmą szkoleniową godną polecenia.

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Ewa Karwat”

Dziękujemy za te miłe słowa i referencje. Zainteresowanym polecamy lekturę szkoleń umieszczonych w kategorii „szkolenia logistyka„. Rekomendujemy również nasze szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte prowadzone przez trenerów praktyków biznesu.

(Visited 93 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook