Managerowie chcą korzystać ze szkoleń indywidualnych. Rusza II faza projektu „Profesjonalny Indywidualista 2015”

Share

Od 1 września do końca roku będzie trwać II faza Ogólnopolskiego Projektu Kompetencyjnego „Profesjonalny Indywidualista 2015” autorskiego przedsięwzięcia organizowanego przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Rozpoczęty na początku 2015 roku projekt kompetencyjny „Profesjonalny Indywidualista” jest skierowany do osób prywatnych, głównie managerów chcących podnosić i rozwijać swoje umiejętności zawodowe związane z marketingiem, zarządzaniem, logistyką, kierowaniem produkcją.

Dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie dostępne miejsca na wybranych szkoleniach otwartych organizowanych przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Uczestnictwo osoby prywatnej w szkoleniu komercyjnym jest objęte w ramach projektu 50% bonusem finansowym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach poszczególnych szkoleń aby wziąć udział w projekcie wystarczy wybrać interesujące nas szkolenie z listy znajdującej się na www.bonavigator.pl/szkolenia_otwarte i pobrać a następnie przesłać do organizatora specjalny formularz zgłoszeniowy.

Korzyści, czyli 11 ważnych i 1 bardzo ważny powód do wzięcia udziału w szkoleniach indywidualnych:

#1

Podniesiesz (zdobędziesz nowe!) swoje kompetencje zawodowe zwłaszcza w tematyce marketingu, zarządzania, logistyki, produkcji.

#2

Wreszcie zadbasz o podniesienie swoich kompetencji osobistych związanych np. asertywnością, zarządzaniem czasem czy wystąpieniami publicznymi. Sam dobrze wiesz jak będzie to dla Ciebie przydatne.

#3

Będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Pracodawcy szukają (sami zwracają się z propozycjami pracy) do osób dbających o swój rozwój zawodowy.

#4

Wyższe kompetencje = Lepsza praca lub awans = Wyższe wynagrodzenie.

#5

Sam decydujesz czego chcesz się nauczyć i jak rozwijać. Nie musisz już polegać na planie firmowym planie szkoleń.

#6

Certyfikujemy Ciebie a nie pracodawcę. Otrzymasz od nas imienny certyfikat ukończenia szkolenia z unikalnym ID. Certyfikat wpisujesz do cv. Jeżeli zajdzie potrzeba my procesie rekrutacji potwierdzamy twój udział w szkoleniu i certyfikację.

#7

Nie musisz sprawdzać i czekać czy w Twojej firmie znajdzie się budżet na szkolenie. Ceny szkoleń w projekcie są przystępne (zapłacisz za nie mniej niż za wakacje w Egipcie).

#8

Zdobędziesz nową wiedzę z dziedzin które Cię interesują. Będziesz wiedział więcej niż inni i zapewne dobrze wykorzystasz ten fakt.

#9

Twoi koledzy i znajomi pozazdroszczą Ci udziału w profesjonalnym szkoleniu. Gwarantujemy, że miłe uczucie.

#10

Benchmarking rozwiązań, wymiana doświadczeń, innowacja. Uczestnicząc w szkoleniu otwartym masz doskonałą okazję do wymiany doświadczeń zawodowych z innymi jego uczestnikami. Porównasz swoje metody i narzędzia zawodowe z rozwiązaniami stosowanymi przez innych menedżerów i specjalistów, to będzie pierwszy do Twoich własnych innowacji.

#11

Rozwiniesz swoją sieć kontaktów zawodowych. Na szkoleniu poznasz ludzi z innych firm i branż. To doskonała okazja nawiązania nowych (często korzystnych) kontaktów zawodowych i biznesowych.

#12

Wykorzystasz doświadczenie biznesowe trenera. Nasi trenerzy to praktycy biznesu (Top Managerowie) z kilkunasto a często kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Żal nie skorzystać z takiej okazji, więc w trakcie szkolenia pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj.

 

 

(Visited 235 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook