Pieniądze to nie wszystko

Share
Pieniądze to nie wszystko
Pieniądze to nie wszystko

Na motywację pracownika do pracy składa się wiele czynników i jak się okazuje w praktyce- pensja nie jest jedynym i czasem wystarczającym motywatorem. Dobry menedżer musi wiedzieć jak zachęcić swoich pracowników do pracy. Tę wiedzę mogli nabyć uczestnicy naszego szkolenia Menedżerskie Techniki Motywacji, które odbyło się 11 stycznia 2012 roku w Centrum Konferencyjnym B&O Navigator w ramach marki Dofinansowane Szkolenia Otwarte.

 Warsztaty zostały przeprowadzone przez naszego Trenera-Praktyka Pana Waldemara Wawerskiego, który otrzymał ocenę 4,83 (w skali 1-5).

Na początku uczestnicy zostali wprowadzeni w istotę motywacji i czynniki na nią wpływające. Stało się to punktem wyjściowym do poznania oraz przedyskutowania praktycznych technik i rodzai motywacji pracowników. Jednym z elementów warsztatu była analiza praktycznego podejścia do pracownika w kontekście dobrego i złego szefa. Uczestnicy wyrazili zadowolenie z przekazanych wiadomości, przygotowania i otwartości Pana Waldemara. Co więcej – w szczególności docenione zostały rzeczywista wiedza i prowadzone angażujące dyskusje.

Szczegółowe informacje oraz następne terminy szkolenia można znaleźć na stronie Dofinansowanych Szkoleń Otwartych

(Visited 55 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook