Projekt przerósł oczekiwania inwestora

Share
Zarządzanie Projektem. Warsztat Najlepszych Praktyk.
Zarządzanie Projektem. Warsztat Najlepszych Praktyk.

Podczas szkolenia Zarządzanie Projektem Warsztat Najlepszych Praktyk uczestnicy mogli przekonać się jak w praktyce wykorzystać przedstawione przez trenera-praktyka Pana Waldemara Wawerskiego techniki zarządzania projektem. Dwudniowe szkolenie odbyło się w dniach 24-25 listopada 2011, a trener został oceniony na 4,87 w skali 1-5.

W jednym z ćwiczeń prowadzący wcielił się w rolę inwestora, a grupa miała na celu wspólne przeprowadzenie projektu, oczywiście z wykorzystaniem zdobytych umiejętności. Celem było wybudowanie warowni własnego projektu, która by spełniała określone zadania. Efekt pracy można obejrzeć w relacji zamieszczonej poniżej.

Oto niektóre komentarze:

„Realizacja „konkretnego” projektu, nagrywanie i analiza tego programu. Poza tym krótkie przerwy, przez to było więcej czasu na szkolenie.

Metaprogramy, tworzenie prezentacji dla klienta, kanały komunikacji, warownia, filmowanie scenek, smaczne obiady.

Podejście praktyczne, poprowadzenie projektu i nagranie wypowiedzi oraz ich analizowanie.

Duże doświadczenie trenera, przykłady z życia.”

Uczestnikom życzymy kolejnych udanych projektów, a trenerowi kolejnych udanych szkoleń!

(Visited 27 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook