Projekt szkoleniowy dla Bumar Elektronika S.A. (referencje)

Share
Projekt szkoleniowy dla Bumar Elektronika S.A. zakończony sukcesem
Projekt szkoleniowy dla Bumar Elektronika S.A. zakończony sukcesem

Z przekonaniem i prawdziwą satysfakcją rekomendujemy współpracę z firmaB&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. pod której patronatem w ramach wspólnego projektu odbywały się dla pracowników Bumar Elektronika S.A. nastepujące szkolenia:

Szkolenie dla Kobiet Liderek” – prowadzone przez Pania Magdalenę Nowakowska,
Asertywny Kupiec i Negocjacje zakupowe z Firmami o Silnej Pozycji na Rynku” – Prowadzone przez Pania Paulinę Pająk
Zarządzanie Zespołem” – prowadzone przez Pana Łukasza Sowińskiego,
Tajniki Manipulacji w Negocjacjach” – prowadzone przez Pana Pawła Wojciechowskiego.

Szkolenia prowadzone były na wysokim poziomie merytorycznym a co najwazniejsze, pomimo czasem trudnych zagadnień, przebiegały w niłej i koleżeńskiej atmosferze.
Osoby biorące udział w szkoleniach mogły odnieśc wrażenie, że same również są „współtwórcami” na zajęciach, a to dzięki umiejętnemu podsuwaniu przez osoby prowadzące tematów, kreowaniu partnerskiej atmosfery i inicjowaniu kreatywności uczetników.

Wiedza teoretyczna przekazywana była przez osoby szkolące w sposób przystępny i zrozumiały a częste ćwiczenia praktyczne pomagały w jeszcze lepszym zrozumieniu zagadnień.

Reasumując, w czasie szkoleń ich uczestnicy mieli okazje poznać wiele ciekawych technik negocjacyjnych, sposobów zarządzania zespołami jak również przećwiczyć swoje umiejętności w zakresie prowadzenia umów handlowych.
To z kolei pozwoliło na uwierzenie we własne możliwości w stosowaniu tych technik w życiu zawodowym.

Dyrektor Biura Logistyki
Bumar Elektronika S.A.
Paweł Klepacz

(Visited 65 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook