Projekt szkoleniowy dla Bumar Elektronika S.A. zakończony.

Share
Projekt szkoleniowy dla Bumar Elektronika S.A. zakończony
Projekt szkoleniowy dla Bumar Elektronika S.A. zakończony

Wraz z końcem marca z sukcesem zakończył się projekt cyklu szkoleń specjalnie przygotowanych na zlecenie firmy Bumar Elektronika S.A. Projekt obejmował przeprowadzenie przez naszych trenerów-praktyków pięciu szkoleń o tematyce zakupowej oraz rozwijające wiedzę z dziedziny szeroko pojętego zarządzania i negocjacji. Szkolenia przebiegały w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze utrzymując wysoki poziom merytoryczny. 

W referencjach przesłanych przez naszego klienta dotyczących szkolenia prowadzonego przez trenera Pana Pawła Wojciechowskiego „Tajniki manipulacji w negocjacjach” możemy przeczytać m.in.
„Osoby biorące udział w szkoleniu mogły odnieść wrażenie, że same również są ‘współtwórcami’ na zajęciach, a to dzięki umiejętnemu podsuwaniu przez Pana Pawła tematów, kreowaniu partnerskiej atmosfery i inicjowaniu kreatywności uczestników(…).”

Już wkrótce więcej informacji dotyczących całego projektu.

(Visited 40 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook