Psychologiczne podejście do organizacji

Share

Luty jest pełen nowości. Tym razem jedna z nowości przygotowanych przez naszegoTrenera-Praktyka Pana Pawła Wojciechowskiego zainteresuje osoby, których praca wymaga zrozumienia zachodzących zależności między ludźmi w firmie, czyli zagłębimy się w nieformalną strukturę naszej organizacji. 

Szkolenie „NIEFORMALNE ROLE W ORGANIZACJI, czyli Kto Jest Kim, a Kto Kogo Gra w Twojej Firmie?”przeznaczone jest dla wyższej kadry menedżerskiej, Account Managerów oraz Negocjatorów. Zachodzące procesy psychologiczne między ludźmi mają wpływ na rozwój firmy. Jak wiadomo powstaje w organizacji nieformalna struktura. Poznanie jej ułatwi kontrolę nad procesem obiegu informacji, podziału zadań oraz podejmowania decyzji. Warto też poznać od tej strony firmę, z którą właśnie negocjuje się warunki porozumienia. Psychologiczne podejście do organizacji pozwoli odpowiedzieć na pytanie kto kim jest w firmie, a kto kogo gra.

(Visited 61 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook