Referencje ze szkolenia pozyskiwanie i przejmowanie klienta konkurencji

Share

Nasi eksperci i trenerzy prowadzą wiele szkoleń z zakresu sprzedaży. Poniżej przedstawiamy referencje z zamkniętego szkolenia sprzedażowego przygotowanego i zrealizowanego dla Spółdzielni Usługowej „ODRA” z Wrocławia.

„B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o .o. w dniu 23 września 2016r. we Wrocławiu przeprowadziła szkolenie „Pozyskiwanie i Przejmowanie Klientów Konkurencji dla grupy 8 osobowego zespołu.

Pani Olga Bojarska – opiekun szkolenia, wykazała się ogromną otwartością, uprzejmością oraz bardzo dużym zaangażowaniem w wybór odpowiedniego szkolenia dla naszych pracowników.  Szkolenie dostosowane zostało rzetelnie do potrzeb uczestników szkolenia. Pani Anna Ritter, prowadząca szkolenie, wykazała się dużą skutecznością i pomysłowością dotarcia do słuchaczy. Szkolenie prowadzone było z pełnym zaangażowaniem oraz bardzo profesjonalnym podejściem do uczestników szkolenia,

Nasi pracownicy otrzymali wiele cennych wskazówek i rozwiązań problemów, które są przydatne w codziennej pracy.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić B&O Navigator Firmę Szkoleniową Sp. z o.o. jako kompetentnego i odpowiedzialnego Partnera w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników.

Prezes Zarządu

Zbigniew Szereda”

Cieszy nas bardzo fakt kolejnego, udanego szkolenia. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami szkoleń handlowych umieszczonymi w kategorii „szkolenia sprzedaż„. Do dyspozycji naszych Klientów są również szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte prowadzone przez ekspertów i trenerów B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook