Trening antystresowy i zarządzanie stresem

Share
Rozwój osobisty managerów i pracowników powinien być ważny dla każdej firmy i organizacji. Tym bardziej cieszy nas, że mieliśmy możliwość wsparcia w tym zakresie naszego Klienta. Poniżej prezentujemy referencje z zamkniętego treningu antystresowego.

„B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o .o. w dniu 30 września 2016r. w Kołobrzegu przeprowadziła szkolenie „Trening Antystresowy i Zarządzanie Stresem” dla łącznie 6 osób.

Pani Olga Bojarska – po raz kolejny dobrała dla naszych pracowników szkolenie odpowiednie merytorycznie i praktycznie oraz wskazała odpowiedniego trenera. Dodatkowo szkolenie dostosował trener dzięki czemu było prowadzone na bardzo wysokim poziomie aktywności, nasi pracownicy otrzymali wiele cennych wskazówek i rozwiązań problemów, które są przydatne w codziennej pracy.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić B&O Navigator Firmę Szkoleniową Sp.z o.o. jako kompetentnego i odpowiedzialnego Partnera w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników.

Prokurent

Izabela Łącka-Bińczyk”

 Jesteśmy dumni z tych słów uznania. Dziękujemy. Nasze programy szkoleń z kategorii „szkolenia rozwój osobisty” są do Państwa dyspozycji. Polecamy też szkolenia zamknięte oraz szkolenia otwarte realizowane przez nasz zespół trenerski.
(Visited 18 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook