Zarządzanie dostawcami – udane szkolenie B&O NAVIGATOR

Share

B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa poinformowała o niezwykle udanym szkoleniu otwartym z zarządzania dostawcami.

Nasz ekspert w zakresie zarządzania zakupami w firmie – Marcin Mielniczuk przeprowadził 8 i 9 grudnia szkolenie otwarte „Zarządzanie dostawcami. Szkolenie dla działów zakupów”. Pod koniec szkolenia jego uczestnicy ocenili w anonimowych ankietach przebieg zajęć. Ocenie podlegały wiadomości przekazywane przez trenera, jego przygotowanie do zajęć i sposób, w jaki przeprowadził szkolenie.

Z dumą informujemy, że Pan Marcin Mielniczuk uzyskał najwyższą możliwą ocenę – 5, 00 we wszystkich trzech ocenianych elementach. W ankiecie uczestnicy szkolenia tak uzasadniali swoje oceny:

„Dobre dopasowanie tematów do potrzeb uczestników. Dobry kontakt z grupą”,

„Bardzo kompetentny trener praktyk”,

„Doskonały przekaz istotnych informacji poparty doświadczeniem i przykładami”,

„Dobrze, wartko prowadzone szkolenie. Dużo zadań samodzielnych i merytoryki”.

Osoby biorące udział w szkoleniu odpowiadając na pytania postawione w ankiecie, zgodnie stwierdziły, że szkolenie Zarządzanie Dostawcami jest godne polecenia innym osobom zatrudnionym w ich firmach a wiedzę i umiejętności nabyte w trakcie dwudniowego warsztatu wykorzystają w swojej pracy zawodowej.

Z ankiet wiemy również, że uczestnikom najbardziej w szkoleniu podobało się:

„Pierwszy dzień – tematyka”,

„Ćwiczenia praktyczne”,

„Wszystko”,

„Forma szkolenia (prowadzenie)”.

Gratulujemy trenerowi wyjątkowo udanego szkolenia polecając przy okazji pozostałe szkolenia zakupowe prowadzone przez Pana Marcina Mielniczuka. Do Państwa dyspozycji oddajemy również inne nasze szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte.

Znalezione dzięki

(Visited 16 times, 1 visits today)
Share

administrator

Daniel Bogusz Prezes Zarządu w B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa. Od 1998 roku zajmuje się profesjonalnych zarządzaniem szkoleniami i zaawansowanymi projektami i programami rozwojowymi dla menedżerów i pracowników polskich firm. Ekspert w dziedzinie szkoleń, HRM, zarządzania strategicznego, marketingu i sprzedaży BtB.

Dodaj komentarz

Share

Bądź z nami na bieżąco. Dostarczamy informacje tak jak lubisz!

RSS
Facebook